Serwis zlokalizowany jest bezpośrednio przy trasie międzynarodowej E30, w dobrze znanym, szczególnie kierowcom ciężarówek Scania, warsztacie przy ulicy Białka 83. Do dyspozycji klientów jest pięć pełnowymiarowych, przejazdowych stanowisk naprawczych, pozwalających obsługiwać jednocześnie dziesięć pojazdów. Kierowcy oczekujący na naprawę mają do dyspozycji pomieszczenie z aneksem kuchennym, prysznicem, TV sat i komputerem z dostępem do internetu. Lokalizacja w pobliżu granicy, łatwy dojazd i duży parking oraz elastyczne godziny pracy to kolejny atut serwisu w Białej Podlaskiej.

Serwis wykonuje pełny zakres napraw, łącznie z najbardziej skomplikowanymi naprawami powypadkowymi. Posiada nowoczesny, specjalistyczny sprzęt do prostowania ram i kabin firmy Josam. Oferuje również usługę legalizacji i kalibracji tachografów cyfrowych.

SERWISUJEMY : VOLVO, RENAULT TRUCKS, SCANIA, DAF, IVECO, MAN, CHEREAU, SCHMITZ, KOGEL, WIELTON, KRONE itp.

Posiadamy wykwalifikowany personel i grupę doświadczonych mechaników,

którzy ukończyli szereg szkoleń produktowych i technicznych potwierdzonych certyfikatami SCANIA, Mercedes Benz, BAR CARGOLIFT. Szkolenia obejmowały m.in. następujące tematy:

W celu uzyskania oferty na naprawę Twojego zestawu prosimy o kontakt: +48 (83) 343 59 29