Profesjonalne naprawy powypadkowe
i prostowanie ram

Jeśli jeden z Twoich pojazdów miał wypadek, obsługa warsztatowa firmy Biascan Sp. z o.o. ma odpowiednie umiejętności i doświadczenie, aby sprawić, by wrócił on jak najszybcziej na trasę.

Wypadek może spowodować większe szkody niż tylko uszkodzenie pojazdu. Wiąże się, również z  poniesionymi stratami. Jeżeli chcesz, by Twój pojazd szybko wrócił na trasę, ale nie kosztem jakości i bezpieczeństwa, zaufaj naszemu warsztatowi.

Dział napraw powypadkowych Biascan Sp. z o.o. oferuje Państwu:

checkKompleksowe naprawy  powypadkowe pojazdów ciężarowych, dostawczych i naczep

checkNaprawę i prostowanie ram pojazdów (ciężarowe, dostawcze, naczepy)

checkPomiar ustawienia ram i układów jezdnych

checkNaprawy blacharskie kabin

checkNaprawy mechaniki

checkWysoki standard wykonywanych napraw, oraz krótki czas ich realizacji jest możliwy dzięki wysoko wykwalifikowanym specjalistom, jak również dzięki zastosowaniu najwyższej klasy urządzeń.

checkZakład jest wyposażony w ramę do napraw powypadkowych, system pomiarowy JOSAM Truckaligner do pomiaru ustawienia kół, osi i ram pojazdów użytkowych, oraz inne specjalistyczne maszyny i narzędzia do wykonywania napraw powypadkowych. Do podgrzewania ram używamy podgrzewaczy indukcyjnych  zapewniających szybkie podgrzanie materiału dokładnie w tym miejscu co potrzeba bez ryzyka uszkodzenia instalacji pojazdów, które mogą powstać podczas używania palnika.

Galeria przykładowych napraw

Nasi klienci mogą liczyć na pełną pomoc z naszej strony w zakresie doboru i zakupu części niezbędnych do wykonania naprawy, jak również na rozliczenie szkody i załatwienie wszelkich formalności z firmami ubezpieczeniowymi.
Telefon : +48 83 343 59 21 wew. 14 Adres e-mail: bialapodlaska@biascan.com